Autodrom Kalendář akcí Ceník Rezervace online Možnosti autodromu Partneři autodromu Kontakt

Možnosti autodromu

CzechRing.cz je multifunkční motoristický areál, který nabídne organizátorům motoristických i ostatních akcí unikátní zázemí.  K dispozici je komplexní a velmi široký prostor pro akce, pro které nebylo možné dříve najít vhodné místo. Kromě mnoha variant okruhů nabízejících různé povrchy, disponuje areál oploceným pozemkem s parkovou úpravou, parkovištěm, velkým servisním depem, koncertním podiem a dalším zázemím.      

Příklady využití

Výstavy, show  – areál Autodromu Hradec Králové nabídne kvalitní zázemí pro organizátory automobilových, motocyklových i dalších výstav a show.

Klubové srazy a zájmová setkání – opravdu široké zázemí a vybavení areálu umožňuje zajistit místo až pro desítky tisíc návštěvníků.

Školy a výukové programy – areál bude nabízet celou řadu výukových a školících programů pro motoristickou veřejnost,i mládež a začínající jezdce.

Veřejnost - jedním z hlavních poslání autodromu bude možnost veřejnosti si vyzkoušet jízdu se svým nebo vypůjčeným autem a ověřit si své řidičské možnosti

Soutěže – autodrom Hradec Králové nabídne unikátní trať pro duální soutěž „Dual Race“, která nebude mít v České republice obdoby.  Areál není primárně určen pro závody, ale soutěže pod záštitou jednotlivých autoklubů jsou vítány a možné, pokud budou splňovat bezpečnostní a hluková omezení.

Testování - tratě i servisní depo nabídne zázemí pro teamy, které budou potřebovat nastavit a otestovat svoji techniku

Půjčovny - motokár a soutěžní techniky

    

RallyShow_Logo
motokary_hk

chladek tintera akcesport
© CzechRing 2011 - 2012 - Autodrom Hradec Králové | Vytvořila firma IT Partner